Çin Sahne Kiralama LED Ekran Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : joyce

Telefon numarası : 13128950545

Naber : +8613128950545

Free call

Pakistan müşterileri 30 Temmuz'da fabrikamızı ziyaret ediyor

August 22, 2019

Çin hakkında en son haberleri Pakistan müşterileri 30 Temmuz'da fabrikamızı ziyaret ediyor
30 Temmuz 2019'da Pakistanlı müşteri saha gezisi için şirketimize geldi. Deneyimli personel olarak, neşesizce sevinç müşteriye bir rehber oldu. Sikendar, şirketimiz ve P8 dış mekan ön servis ledli ekranı hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağını umuyordu.
P image1
Fabrikamızı ziyaret etmenin yanı sıra, Sikendar ayrıca üretim prosedürü hakkında ayrıntılı bilgileri askıya aldı. Profesyonel kadromuzun yardımıyla konuk Sikendar, bu ürünü tasarladığımızı ve nationstar marka liderliğindeki, çok iyi kalitede P8 dış mekan ön servis led ekranını kullandığını açıkça anlamıştı.

Ziyaretin sonunda Sikendar, şirketimizin gerçekten de resmi, profesyonel ve garantili bir üretim tedarikçisi olduğunu kabul etti. Ziyaretten sonra müşteri, şirketimizle daha ileri işbirliği konusunda üst düzey yönetimler hakkında derinlemesine tartışma yaptı. Pakistanlı müşterilerimizin ziyareti, sektördeki artan popülerliğimizi onaylamaktadır.

haber alanındaki en başarılı geliştirme ve üretim şirketlerinden biri haline geldi. En düşünceli hizmeti sunarak, haberler en hassas haberleri sunmayı amaçlar. Tüm yorumlar ve sorular, HJY tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: e-posta yoluyla 86 13128950545 numaralı telefondan veya joyce.qiao@hjyled.com.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin